Элбэх категорияҕа киирэр ыстатыйалар

Перейти к навигации Перейти к поиску

Бу билии кээстэн ылыллыбыт, бүтэһигин 01:36, 11 Ахсынньы 2019 уларыйбыт. Кээскэ 5000 суруктан ордук хараллыбат.

Манна 50 түмүк мантан саҕалаан 1 маныаха дылы 50 көрдөрүлүннэ.

Көр (инники 50 | аныгыскы 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

  1. Наталья Харлампьева‏‎ (11 категория баар)
  2. Савва Тарасов‏‎ (11 категория баар)
  3. Сэмэн Тумат‏‎ (11 категория баар)
  4. Василий Протодьяконов‏‎ (10 категория баар)
  5. Воронкин Михаил Спиридонович‏‎ (9 категория баар)
  6. Копырин Николай Захарович‏‎ (9 категория баар)
  7. Леонид Попов‏‎ (9 категория баар)
  8. Убаарыскай‏‎ (9 категория баар)
  9. Суорун Омоллоон‏‎ (9 категория баар)
  10. Чаҕылҕан (киһи)‏‎ (9 категория баар)
  11. Эрчимэн - Шестаков Егор Петрович‏‎ (9 категория баар)
  12. Уһуктуу (Болот Боотур)‏‎ (9 категория баар)
  13. Андреев Ананий Кононович‏‎ (9 категория баар)
  14. Кулантай (Протодьяконов Василий Андреевич)‏‎ (9 категория баар)
  15. Көстөкүүн Туйаарыскай‏‎ (8 категория баар)
  16. Тыаһыт‏‎ (8 категория баар)
  17. Бүөтүр Тобуруокап‏‎ (8 категория баар)
  18. Дапсы Мэхээлэ‏‎ (8 категория баар)
  19. Роман Дмитриев‏‎ (8 категория баар)
  20. Пинигин Павел Павлович‏‎ (8 категория баар)
  21. Кындыл Уйбаан‏‎ (8 категория баар)
  22. Күлүмнүүр‏‎ (8 категория баар)
  23. Киристэпиэл Махсыымап‏‎ (8 категория баар)
  24. Ойуку‏‎ (7 категория баар)
  25. Урсун‏‎ (7 категория баар)
  26. Варламова Анастасия Николаевна‏‎ (7 категория баар)
  27. Былатыан Ойуунускай‏‎ (7 категория баар)
  28. Сахаачча‏‎ (7 категория баар)
  29. Чысхаан (суруйааччы)‏‎ (7 категория баар)
  30. Василий Леонтьев‏‎ (7 категория баар)
  31. Күннүк Уурастыырап‏‎ (7 категория баар)
  32. Спиридонов Иван Григорьевич‏‎ (7 категория баар)
  33. Дабыл‏‎ (6 категория баар)
  34. Николай Рыкунов‏‎ (6 категория баар)
  35. Алексеев Михаил Андреевич‏‎ (6 категория баар)
  36. Гаврил Андросов‏‎ (6 категория баар)
  37. Анатолий Слепцов‏‎ (6 категория баар)
  38. Виталий Андросов‏‎ (6 категория баар)
  39. Яна Байгожаева‏‎ (6 категория баар)
  40. Василий Босяк‏‎ (6 категория баар)
  41. Тэрис‏‎ (6 категория баар)
  42. Байаҕантай‏‎ (6 категория баар)
  43. Зинаида Архипова‏‎ (6 категория баар)
  44. Рустам Каженкин‏‎ (6 категория баар)
  45. Елизавета Мигалкина‏‎ (6 категория баар)
  46. Долгура‏‎ (6 категория баар)
  47. Ангелла Попова‏‎ (5 категория баар)
  48. Дьикти саас (Далан)‏‎ (5 категория баар)
  49. Сэмэн Данилов‏‎ (5 категория баар)
  50. Лугинов Николай‏‎ (5 категория баар)

Көр (инники 50 | аныгыскы 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).